آخرین خبرها
خانه / درباره ما

درباره ما

+

بودیم

فعالیت هایپرمد گندم با راه اندازی وب سایت گالری گندم و فروش محدود زیورآلات آغاز گردید و با گسترش فروش و دریافت نماد اعتماد الکترونیک ، تولید ، اشتغالزایی محدود و فروش سایر محصولات مد و زیبایی بصورت آنلاین و همگام با نیازهای روز به پیش رفتیم.

هایپرمد گندم با ۱۶ سال سابقه بازرگانی همچنان راه خود را در صنعت فروش آنلاین محصولات مد و زیبایی ادامه داد و بعد از مدتی نیاز به اضافه نمودن روشهای مدرن بازاریابی را در مجموعه خود احساس نمود.

 

هستیم

معتقدیم که بازاریابی مدرن مهمترین راهکار جهت توسعه برندها بوده است. اما واضح است با قدم نهادن در عصر ارتباطات و همگام شدن با موج سوم در جهان تکنولوژی ، اگر استراتژی صحیحی برای مدرن ترین روشهای بازاریابی وجود نداشته باشد ، تبلیغات صرفا یک هزینه گزاف محسوب می شود.

براساس همین دیدگاه ، گندم اینبار دست به تحول عظیمی در زمینه بازاریابی عمومی و بازارسازی برای برند خود در نظر گرفت که در نهایت منجر به طراحی سیستم جی سی سی مارکت برای اولین بار در ایران گشت.

هدف ما دستیابی به یک مسیر صحیح و هدفمند به منظور ادامه مسیر تعالی و همسو شدن با تغییرات مداوم قواعد کسب و کار مدرن بوده و اکنون در این مسیر با قدرت و به پشتوانه رضایت شما به پیش می رویم.

تغییرات حاصل از فن آوری هیچ گاه مساله تازه ای نبوده است و مسئله اصلی فن آوری نیست. در واقع مسئله این است ، سازمانهایی که همواره به سوی تعالی حرکت می کنن در مورد فن آوری بگونه ای دیگر می نگرند ، می دانند فن آوری یک محرک است و خلاقیت در فن آوری ها برگ برنده …

 

خواهیم شد
در نهایت آرمان ما این است که همواره با دو بال خلاقیت و فن آوری ، تلاش نماییم نقش خود را در ایجاد حس رضایت و تفاوت های جذاب بخوبی ایفا نماییم.

لذا همواره در حال بروزآوری و توسعه می مانیم و در آینده نزدیک شاهد گسترش دستاوردهای گندم به خارج از مرزها ، نفوذ در کشورهای همسایه ، ایجاد اشتغال در سطح گسترده در کشور و گسترش دپارتمان های متفاوت دیگر در مجموعه گندم خواهیم بود.