لینک دانلود فایل pdf راهنمای خدمات بازرگانی (ویژه اصناف)

 

مقدمه

– کل سیستم تضمینی جذب و توسعه مشتریان و افزایش فروش شما براساس سیستم G.C.C برای اولین بار درایران توسط گروه بازرگانی گندم ارائه می گردد.سیستم G.C.C بر اساس دو زیر سیستم G.C.Coin و G.C.Cash طراحی شده که مشابه سیستم آمریکایی آن در دنیا میباشد.طراحان ما جهت طراحی الگو و ماتریس این طرح و دیتابیس و گراف ارتباطی بین اجزای طرح،ماهها زمان و هزینه گذاشته تا به یک طرح مدرن و ایرانیزه شده دست یابند.

–  شرکت گندم با اراِئه ۱-خدمات مدرن تبلیغات ،بازارسازی ، بازاریابی  ۲-خدمات ساخت محتوی حرفه ای ۳-ایجاد باشگاه مشتریان شما همراه با برنامه توسعه آنها ۴-حمایت حرفه ای شما در شبکه های اجتماعی ۵-اتحاد هدفمند با بزرگان سایر اصناف در جشنواره ها و میتینگ های تجاری و ده ها خدمت دیگر ، اتصال تمام مشتریان بالقوه به اصناف تحت قرارداد گندم را تضمین می نماید.

– در نهایت یک کمپین تبلیغاتی عظیم،در چندین زیرمجموعه مانند شهرگندم،قدرت این طرح می باشد و همکاران و بزرگان اصناف مختلف نیروی محرک و پیش برنده سیستم G.C.C هستند.  به دلیل حفظ امنیت طرح،توضیحات بیشتر بصورت حضوری ارائه خواهد گردید و در پایان این مقدمه آرزوی بهترین ها را برای شما خوبان داریم.

– امیدواریم پس از مطالعه و ارتباط با کارشناسان،بتوانیم با عقد قراردادی جامع و کارآمد، اثرات مثبت بسیاری را در کسب و کار شما ایجاد نموده و تا سالیان سال به روند موفقیت و توسعه معاملات برد برد ادامه دهیم.

 خلاصه و کلیات خدمات بازرگانی گندم ویژه اصناف

– موارد مالی قراردادها،از جمله تخفیف،نحوه پرداخت و تسویه ،در نهایت در جلسه قرارداد،نهایی می گردد.

– پس از مطالعه و آشنایی کلی با خدمات ،در صورت تمایل به همکاری یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما بصورت تلفنی و در نهایت حضور در محل شما تا مراحل پایانی در کنار شما می باشند.

– سایر خریدهای تکی و محدود نیازی به قرارداد نداشته و برای آنها فاکتور رسمی صادر می گردد . تخفیفات و پرداخت شرایطی تا حد امکان در فاکتور اعمال می گردد و نیازی به حضور در محل جهت توافق نمی باشد.

تصویر فاکتورهای خدمات بازرگانی ویژه اصناف

سه فاکتور اول فاکتورهای تضمینی جذب مشتری و افزایش سفارش بصورت پکیج های از پیش آماده ی گندم براساس کارشناسی و جهت ارائه بهنرین راندمان در افزایش مشتریان و فروش همکار می باشد

و دو فاکتور آخر فاکتورهای انتخاب تک به تک خدمات و انتخاب تک صفحه در فروشگاه می باشد که همکار می تواند بنابر تشخیص خود فروشگاه خود را همراه با خدمات مورد نیاز خود خریداری نماید