قوانین و مقررات   درباره ما   تماس با ما

درباره ما

Online Shopping

تاریخچه ی فعالیت شرکت:

مجموعه تجارت الکترونیک گندم با هدف اصلی کمک به اقتصاد خانوارها بدون گردش مالی در راستای خدمت به تمامی هموطنان گامی عظیم برداشته است. فعالیت این شرکت با هدف جایگزینی اعتبارات بجای وجه نقد در معاملات و ارائه ی کلیه امور تجاری و اداری و خدماتی آغاز شده است. هایپرمد گندم با ۱۶ سال سابقه بازرگانی همچنان راه خود را در صنعت فروش محصولات مد و زیبایی و زیورآلات ادامه داد و بعد از مدتی نیاز به اضافه نمودن روشهای مدرن بازاریابی را در مجموعه خود احساس نمود

و در گام بعدی با راه اندازی وب سایت گالری گندم و فروش محدود زیورآلات به صورت آنلاین به صورت رسمی فعالیت دیجیتال و اینترنتی خود را آغاز کرد و با گسترش فروش در زمینه های متنوع از جمله سایر محصولات مد و زیبایی،پوشاک،محصولات مناسبتی و... و دریافت نماد اعتماد الکترونیک بصورت آنلاین و با فراهم کردن سطح وسیعی از فرصت های اشتغال همگام با نیازهای روز به پیش میرویم.


Delivery

مزایای ما:

مفتخریم که بگوییم ما مدعی تفاوت هستیم.

تنها چند دلیل تضمین اعتماد شما به ما خواهد بود:

اولین مجموعه اتصال دهنده خرید حضوری به بازار اعتباری و مجازی پول

اولین فروشگاه خرید آنلاین کالا و خدمات همزمان در یک مجموعه

اولین مجموعه حمایت کننده از کلیه شاغلین تحت حمایت سازمانهای حمایتی در کنار سایر اصناف

اولین مجموعه ایجاد اشتغال عمومی غیرمحسوس

اولین مجموعه گسترده بازار در اعتباری در ایران

اولین ارائه کننده امتیازهای با ارزش شناور فزاینده

اولین مجموعه سرمایه گذاری عمومی بصورت اعتباری و بدون پول

بدیهی است که موارد مذکور تنها بخشی از عملکرد و اهداف مجموعه گندم میباشد و در آینده ای نه چندان دور با هدف اصلی و منحصر به فرد مجموعه شما را شگفت زده خواهیم کرد.


Mobile App

آنچه که هستیم:

معتقدیم که بازاریابی مدرن مهمترین راهکار جهت توسعه برندها بوده است. اما واضح است با قدم نهادن در عصر ارتباطات و همگام شدن با موج سوم در جهان تکنولوژی ، اگر استراتژی صحیحی برای مدرن ترین روشهای بازاریابی وجود نداشته باشد ، تبلیغات صرفا یک هزینه گزاف محسوب می شود. براساس همین دیدگاه ، گندم اینبار دست به تحول عظیمی در زمینه بازاریابی عمومی و بازارسازی برای برند خود در نظر گرفت که در نهایت منجر به طراحی سیستم جی سی سی مارکت برای اولین بار در ایران گشت.

هدف ما دستیابی به یک مسیر صحیح و هدفمند به منظور ادامه مسیر تعالی و همسو شدن با تغییرات مداوم قواعد کسب و کار مدرن بوده و اکنون در این مسیر با قدرت و به پشتوانه رضایت شما به پیش می رویم. تغییرات حاصل از فن آوری هیچ گاه مساله تازه ای نبوده است و مسئله اصلی فن آوری نیست. در واقع مسئله این است ، سازمانهایی که همواره به سوی تعالی حرکت می کنن در مورد فن آوری بگونه ای دیگر می نگرند ، می دانند فن آوری یک محرک است و خلاقیت در فن آوری ها برگ برنده.


Delivery

آنچه که خواهیم شد:

در نهایت آرمان ما این است که همواره با دو بال خلاقیت و فن آوری ، تلاش نماییم نقش خود را در ایجاد حس رضایت و تفاوت های جذاب بخوبی ایفا نماییم. لذا همواره در حال بروزآوری و توسعه می مانیم و در آینده نزدیک شاهد گسترش دستاوردهای گندم به خارج از مرزها ، نفوذ در کشورهای همسایه ، ایجاد اشتغال در سطح گسترده در کشور و گسترش دپارتمان های متفاوت دیگر در مجموعه گندم خواهیم بود.


معرفی اعضای گروه

افراد پشت تجربه خرید عالی شما.

Team
سارا نعمتی

بنیانگذار، مدیر عامل شرکت

Team
تیلور جکسون

مدیر مالی و حسابرسی

Team
علیرضا بهرامی

مدیر بازاریابی و توسعه

Team
مانا ضرابی پور

طراح و مستند سازی